
Тренажер роликовий для преса зі зворотним механізмом та упором на лікті SP-Sport AB ROLLER FI-9375 чорний-синій
1 407,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-9375
Опис
Ролик для преса являє собою ефективний засіб для прокачування м'язів живота. Тренажер складається з міцного подвійного колеса, зручної металевої конструкції для упору на лікті та комп'ютера. Пластикові колеса надійно зафіксовані й оснащені поворотним механізмом. Завдяки спеціальним прогумованим вставкам у місцях дотику, працювати з тренажером дуже зручно і безпечно. Вбудований комп'ютер відстежує кількість виконань, дає змогу планувати та контролювати тренувальний процес, відстежувати прогрес у заняттях.
Призначення
Тренажер AB ROLLER - це не просто колесо для преса, а зручний тренажер для людей з будь-яким рівнем підготовки. Завдяки наявності упору для ліктів, спортсмену легше тримати рівновагу, а поворотний механізм допомагає займатися довше і технічніше. Лише кілька хвилин на день дадуть змогу домогтися значних результатів, а завдяки килимку в комплекті, виконувати вправи можна в будь-якому місці.
Переваги колеса для преса:
- Комп'ютер дає змогу контролювати кількість виконань.
- Килимок у комплекті захистить підлогове покриття і дасть змогу колесу їздити більш плавно.
- Вбудований поворотний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Килимок: 1шт|Колесо для преса: 1 шт|Комп'ютер: 1шт |
| Вага | 1492 г |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Колеса для преса |
| Діаметр | Діаметр ролика: 10.5 см мм |
| Матеріал | Пластик/ Метал |
| Механізм | Плавний механізм назад |
| Призначення | Для опрацювання м'язів преса рук ніг та спини, тонус м'язів кора |
| Розміри (ДхШхВ) | Довжина: 25см, Ширина: 27см, Висота: 29см |
| Тип | Подвійні |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
- Ціна: 1 407,10 ₴








