Опис
Кубок спортивний з ручками — традиційна нагорода в спорті, яку вручають переможцям у командних або індивідуальних спортивних заходах. Витончений золотий кубок з небитких матеріалів має висоту 17 см і ширину 12 см. Це невеликий, але значний нагородний атрибут, який символізує високі досягнення спортсмена. Чаша має цікаве оформлення з чергуванням глянцевих і матових смуг, а також фігурні тонкі ручки. Міцну основу кубка можна доповнити табличкою для гравіювання.
Призначення
Спортивний кубок призначений для нагородження переможців і може використовуватися в спортивних змаганнях, чемпіонатах і кубках з будь-якого виду спорту. Він також підійде для шкільних заходів, корпоративних змагань та інших аматорських турнірів.
Золотий кубок — це не тільки нагорода, а й символ високих особистих досягнень, який дозволить зберегти пам'ять про перемогу на довгі роки!
Переваги:
- Універсальний нагородний елемент для спортивних та інших заходів.
- Золота чаша має незвичайний дизайн і привабливі, фігурні ручки.
- Кубок виконано з міцних і довговічних матеріалів.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 17см | 12см | 7см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см мм |
| Діаметр чаші | 7 см |
| Кришка | Без крихти |
| Матеріали | Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 12 см мм |
- Ціна: 148,01 ₴



