
Лонгборд Лонгдістанс Long distance з канадського клена SP-Sport LY-5359
1 074,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY-5359
Опис
Щоб долати значну відстань в умовах міста, необов'язково використовувати велосипед - пересуватися можна на лонгдистанс борді, виготовленому з канадського клена. Даний борд має особливу форму, яка дозволяє райдеру комфортно пересуватися на великі відстані, використовуючи техніку відштовхування однією ногою або пампінг. Такий борд має колеса стандартного розміру, виготовлені з поліуретану, і високоякісні безшумні підшипники ABEC-7. Конструкція підвіски, а також деки має оптимальні розміри, форму і вагу для мінімізації зусиль під час їзди. Такий борд легко йде накатом і довго зберігає швидкість.
Призначення
Лонгдістанс можна використовувати для подолання значних відстаней з комфортом. Завдяки оптимальній жорсткості коліс і міцності матеріалу, з якого вони виготовлені, борд можна використовувати на міських доріжках з асфальтовим покриттям. Підвіска плавна, забезпечує стабільний хід і стійкість під час катання.
Переваги:
- Дозволяє комфортно долати великі відстані.
- Вимагає мінімальних зусиль для розгону.
- Має плавний і стабільний хід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 117 x 22,5 см |
| Тип | Лонгдістанс |
- Ціна: 1 074,58 ₴


