
Шахи настільна гра пластикові на магнітах Bear Card 2012A розмір 20см x 20см х 2см
181,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2012A
Опис
Компактні дорожні шахи Bear Card 2012A - чудовий вибір для тривалих поїздок, що дає змогу провести час у дорозі цікаво та весело. Магнітна дошка розміром 20х20 см виконана у вигляді футляра, що складається. Всередину поміщаються шахові фігури золотого та срібного кольору. Усі фігури мають привабливий зовнішній вигляд і звичну класичну форму. Сильний магніт надійно утримує фігури на полі, не даючи їм зміститься навіть в умовах сильної тряски. У складеному вигляді набір займає мало місця і без зусиль поміщається в будь-яку сумку або валізу, не обтяжуючи їх.
Призначення
Дорожні шахи призначені для гри поза домом. Їх можна брати з собою в поїздки та подорожі, щоб зіграти партію в літаку, поїзді або авто. Гра в шахи дає змогу розвивати тактичне мислення, підвищує концентрацію і вчить розв'язувати абстрактні завдання. Вона буде корисна дітям, оскільки сприяє розвитку розумових здібностей, які використовуються протягом усього життя.
Переваги:
- Компактний розмір і невелика вага.
- Естетичні фігури золотого та срібного кольору.
- Практична дошка з магнітним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Дошка для шахів: 1шт|Срібні-16шт|Фігури для шахів: Золоті-16шт |
| Тип | Шахи |
| Вид фігур | Класичні |
| Кількість гравців | 2 гравця |
| Матеріали | Дошка: Пластик / Метал|Замки: Пластик|Петлі: Пластик|Фігури: Пластик / Магніт |
| Розмір дошки у розкладеному вигляді | 20 х 20 х 2 см |
| Розмір дошки у складеному вигляді | 20 x 10 x 4 см |
| Розміри | Фігура Короля: 3.3х1.3см, Фігура Піші: 1.7х1см |
| Тип | Інтелектуальні |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
- Ціна: 181,01 ₴







