
Лонгборд Слалом Slalom із канадського клена SP-Sport LY-5363
2 005,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY-5363
Опис
Лонгборд з декою розміром 79 x 24 см дозволить комфортно розмістити ноги під час катання. Дека з канадського клена витримає користувача з масою тіла до 100 кг, а її особлива форма забезпечить легке подолання перешкод і просте керування бордом. Дека має невеликий хвіст ззаду і вигин у передній частині. Це дозволяє шляхом перенесення маси тіла легко змінювати напрямок руху. Зверху дека покрита неслизьким матеріалом, а на тильній стороні розташований малюнок. Підвіска виконана з алюмінію і має мінімальну вагу. Вона швидко реагує на рухи райдера і дозволяє легко маневрувати. Колеса виготовлені з поліуретану оптимальної жорсткості. У них встановлені підшипники ABEC-7.
Призначення
Слалом - це одна з дисциплін, в якій часто змагаються райдери. Використовуючи спеціальний лонгборд з оптимальною формою деки і підвіскою, заточеною під подолання перешкод, ви зможете легко впоратися з будь-якою трасою. Борд можна використовувати для катання на різних покриттях, чи це асфальт, чи спеціальне покриття скейтпарку.
Переваги:
- Колеса з поліуретану забезпечують оптимальне зчеплення з будь-яким покриттям.
- Точні підшипники ABEC-7 забезпечують плавність ходу і відсутність шуму під час їзди.
- Конструкція деки і підвіски дозволяє легко маневрувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 79 x 24см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 2 005,14 ₴





