
Ракетка для падел-тенісу Padel ODEAR LEGEND TEAR DROP BT-6581 чорний-зелений
2 263,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6581
Опис
Padel ODEAR LEGEND TEAR DROP BT-6581 - це ракетка, яка підійде для гравців середнього та просунутого рівня. Рама ракетки виготовлена з карбону та скловолокна, що гарантує високу міцність та оптимальну жорсткість. Сердечник EVA дозволяє гасити вібрації, таким чином зменшуючи навантаження на руку і збільшуючи можливу тривалість тренування. Ракетка має краплеподібну форму голови і вагу 355-370 г. Ручка вже має встановлену намотку для хорошого зчеплення і максимального комфорту під час гри. Ергономічна форма ручки сприяє комфорту під час тривалих тренувань.
Призначення
Ракетку для падел-тенісу можуть використовувати гравці середнього та просунутого рівня. Вона має довжину 46 см і баланс, зміщений до голови. Завдяки зміщенню центру ваги в бік головки ракетка дозволяє завдавати потужних ударів, але при цьому краплеподібна форма і невелика вага сприяють маневреності і хорошому контролю. Це відмінний вибір для тих, хто віддає перевагу агресивній грі.
Переваги:
- Дозволяє завдавати потужних ударів завдяки зміщенню центру ваги ближче до голови.
- Не перевтомлює руку завдяки невеликій вазі та ергономічній формі ручки.
- Підходить для гравців середнього та просунутого рівня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 260 мм |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 355-370 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Матеріали | Рама: Карбон 50%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100%|Скловолокно: 50% |
| Технології | Carbon fiber, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 35 мм |
| Форма голови | Каплеподібна |
| Ширина | 25.5 см мм |
- Ціна: 2 263,16 ₴







