
Рукоятка для тяги вигнута з широким паралельним хватом ручка для блочного тренажера LiveUp LP8192E хром
1 352,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8192E
Опис
Pro lat bar - це професійна ручка для виконання тяги в блочному тренажері. Рукоятка має пряму форму, що дає змогу виконувати тягу паралельним і верхнім хватом. Такі вправи відмінно тренують м'язи спини.
Ручка для блочного тренажера виготовлена зі сталі, що забезпечує її міцність. Щоб з часом на ній не з'явилася корозія, виробник хромував ручку. Поліуретанове покриття в двох місцях дає змогу поліпшити зчеплення і зробити виконання вправ комфортнішим.
Для кріплення до блочного тренажера в конструкції ручки передбачено кільце, надійно приварене до ручки, що забезпечує високу міцність з'єднання.
Призначення
Ручка для тяги в блочному тренажері призначена для тренування спини. Також її можна використовувати для тренування дельтоподібних м'язів. Ручка важить 4,3 кг. Вона універсальна і підходить до будь-якого блочного тренажера. Це професійне обладнання, яке можна використовувати для облаштування тренажерного залу або спортивного клубу.
Переваги:
- Міцна сталева конструкція з хромуванням для захисту від корозії.
- Виготовлена з труби діаметром 25 мм.
- 2 варіанти хвата.
- Поліуретанове покриття для кращого зчеплення з руками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина | 64 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 25 мм |
| Покриття | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, тренування м'язів спини найширші, трапеції, ромбоподібні, розвиток плечей та передпліч |
| Розміри (ДхШхВ) | 640x160x120 мм |
| Тип | Мультихват |
| Тип кріплення | Під карабін поворотне |
| Форма | Вигнута |
- Ціна: 1 352,09 ₴








