
Млинці диски гумові 2 Handle металева втулка Zelart TA-4792-20 51мм 20кг чорний
4 116,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-4792-20
Опис
Бамперні диски Zelart мають чавунну серцевину і гумове покриття, яке забезпечує захист металу від корозії і надає дискам презентабельний зовнішній вигляд. Інвентар можна використовувати в домашніх і комерційних тренажерних залах. Користувач без зусиль зможе ідентифікувати диск за вагою завдяки наявності відповідного маркування на ньому. На кожному диску вага вказується в кілограмах. У конструкції дисків передбачені ручки, за які їх можна зручно переносити по залу. Кожен диск має точну вагу і внутрішній діаметр 51 мм. Він сумісний з олімпійським грифом.
Призначення
Гумові диски для штанги можна використовувати під час тренувань з різних видів спорту. Наприклад, такі диски активно застосовуються під час силових тренувань, занять кросфітом, фітнесом і важкою атлетикою. Металева внутрішня втулка щільно входить на посадкову втулку грифа. Завдяки використанню якісних дисків ви зможете з високою точністю регулювати вагу на штанзі.
Переваги:
- Підходять для комплектації комерційних тренажерних залів.
- Ручки для зручного перенесення в руках.
- Гумове покриття захищає метал від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 450 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Покриття | Гума |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 35 мм |
- Ціна: 4 116,29 ₴








