
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський прямий із замками Zelart TA-2718 довжина 1,83м ø50мм хром
3 409,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-2718
Опис
Прямий олімпійський гриф - один із найпопулярніших видів інвентарю для оснащення тренажерних залів. Такий спортивний снаряд дає змогу виконувати вправи практично на будь-яку м'язову групу.
Модель Zelart TA-2718 укомплектована пружинними замками та має зменшену порівняно з класичними моделями довжину - 183 см. Діаметр посадкової втулки відповідає розміру отвору в олімпійському диску і становить 50 мм.
Конструкція дуже проста і надійна - у ній відсутні підшипники або інші рухомі елементи, які з часом могли б вийти з ладу.
Додатково термін служби подовжує хромоване покриття, яке запобігає утворенню корозії на поверхні металу. Накатка сприяє комфортному захопленню грифа і хорошому зчепленню з руками.
Призначення
Прямий олімпійський гриф можна використовувати для виконання базових вправ, а також для занять важкою атлетикою або пауерліфтингом на аматорському рівні.
Це чудове обладнання для комерційних тренажерних залів і домашніх спортзалів із невеликою площею. В умовах обмеженого простору зменшений за довжиною гриф використовувати набагато зручніше, ніж повнорозмірний. Вага грифа також зменшена і становить 13,5 кг.
Переваги:
- Підходить для використання в умовах обмеженого простору.
- Укомплектований зручними пружинними замками, які швидко надягають і знімають.
- Підходить для виконання базових силових вправ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 13.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 183 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 3 409,24 ₴







