
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський прямий із замками Zelart TA-2711 довжина 1,22 м ø50мм хром
2 225,16 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA-2711
Опис
Прямий олімпійський гриф зменшеного розміру призначений для виконання базових вправ зі штангою.
Довжина грифа становить 122 см, а важить він 8,5 кг. Гриф виготовлений з металу та покритий хромом для захисту від корозії.
Щоб запобігти зміщенню вантажу під час виконання вправ, гриф укомплектований пружинними замками. У місцях передбачуваного захоплення є насічки.
Посадкові втулки на грифі мають діаметр 50 мм і сумісні з олімпійськими дисками. Діаметр самого грифа також стандартний - 28 мм. У посадкових втулках відсутні підшипники, тому вони не обертаються.
Призначення
Прямий олімпійський гриф невеликого розміру дуже зручно використовувати в домашніх умовах. Такий інвентар стане чудовим рішенням для обладнання домашнього спортивного куточка чи тренажерної зали та дасть змогу, навіть за обмеженого простору, повноцінно виконувати базові вправи.
У комерційному тренажерному залі такий гриф теж стане в пригоді, адже він має зменшену вагу і може використовуватися, наприклад, дітьми або жінками для виконання різних вправ.
Переваги:
- Зменшені довжина і маса дають змогу використовувати гриф у невеликому просторі.
- Стандартний діаметр посадкової втулки під олімпійські диски.
- Хромоване покриття захищає метал від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 122 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 2 225,16 ₴








