Опис
Гантелі SP-Sport TA-80002-25 мають розбірну конструкцію, яка дає змогу з мінімальним кроком регулювати вагу обтяження. Загальна вага гантелей становить 25 кг. Це чудовий вибір як для тих, хто тільки починає тренуватися в домашніх умовах, так і для просунутих любителів. Комплект складається з двох грифів довжиною по 40 см кожен. Також у наборі є хромовані диски різної ваги. Загалом комплект пропонує три варіанти дисків за вагою: 0,5кг, 1,25кг, 1,75к, 2кг. Крім того, до набору входять спеціальні замки на різьбі, які дають змогу надійно зафіксувати диски на місці. Весь комплект упакований у зручний пластиковий кейс, який не тільки спрощує зберігання, а й дає змогу легко переносити гантелі.
Призначення
Розбірні гантелі можна використовувати для виконання вправ на всі групи м'язів, включно з біцепсом, трицепсом, дельтоподібними, грудними м'язами, м'язами спини і ніг. Вагу можна змінювати залежно від вправи або рівня вашої підготовки. Основна перевага розбірних гантелей у тому, що вони замінюють кілька пар гантелей із фіксованою вагою, даючи змогу економити місце.
Переваги:
- Регульована вага.
- Підходять для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25кг-8шт|1,75кг-4шт|2кг-4шт|Блини: 0,5кг-4шт|Гриф: 2шт|Замки (Барашки): 4шт. |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x12.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 420,24 ₴





