
Лонгборд Слалом Slalom з бамбука BAMBOO SP-Sport SK-920
3 077,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-920
Опис
SP-Sport SK-920 - це лонгборд, виготовлений з семишарового бамбука з величезним запасом міцності і дуже зручною конструкцією. Лонгборд має розмір деки 106 х 24 см, що дозволяє користувачеві комфортно розмістити ноги для прогулянкового катання і управління бордом. На тильній стороні деки є малюнок, який не приховує природну текстуру дерева. Підвіска виконана з алюмінію і надійно зафіксована на деці. Поліуретанові колеса з жорсткістю 82А і підшипниками ABEC-11 відмінно амортизують ударне навантаження і забезпечують плавний і безшумний рух по різних покриттях. Вони добре гасять вібрації, що виникають під час їзди по асфальтованих доріжках.
Призначення
Використовувати лонгборд можна для виконання трюків і неспішного катання по місту. Це зручний і якісний лонгборд, який підійде для активного відпочинку і може використовуватися як дорослими, так і дітьми. Оптимальний розмір коліс дозволяє з мінімальними зусиллями розвивати і підтримувати швидкість.
Переваги:
- Добре їде накатом.
- Має високоякісні та точні підшипники ABEC-11.
- Можна використовувати для катання по місту і виконання трюків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-11 |
| Матеріал деки | Бамбук 7-шарів |
| Розмір деки | 106 см х 24 см |
| Тип | Бордволкінг |
- Ціна: 3 077,22 ₴








