
Ракетка для великого тенісу дитяча TELOON TOP-ONE 9-14років 25"
2 047,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: TOP-ONE
Опис
Дитяча ракетка TELOON TOP-ONE - модель із чудовими ігровими характеристиками, що підійде професіоналам та аматорам. Ракетка виготовлена з алюмінію. Ультралегка рама не перевантажує руку, знижує навантаження на кисть, плече і лікоть, підвищуючи комфорт і знижуючи ризик травм. Водночас вона досить міцна і довговічна. Голова ракетки має розмір Midsize - 98 кв.дюймів. Площа струнної поверхні та ударної плями досить великі, щоб гравець-початківець не промахувався. Водночас Midsize має хороші показники маневровості та точності удару. Баланс ракетки зміщений до ручки. Під час замаху ракетка здається не такою важкою, що дає змогу виконувати успішні подачі та грати з льоту. TOP-ONE оснащена високоякісними струнами із заводським натягом і готова до гри відразу після покупки. Струнна формула 16х17. Руків'я має базовий грип. Ракетка має яскравий ергономічний дизайн і комплектується чохлом.
Призначення
25-дюймова тенісна ракетка призначена для гравців 8-14 років. Снаряд з легкою головою підходить для спокійної та ефективної гри із задньої лінії. Це чудовий снаряд для першого досвіду у великому тенісі, який дасть змогу юнаку гравцеві навчитися правильного хвату, замаху і нанесення удару.
Переваги:
- Ультралегка вага - не перевантажує руку і знижує навантаження на суглоби.
- Голова Midsize - велика площа струнної поверхні і хороші показники маневровості.
- Високоякісні струни заводського натягу.
- Фірмовий чохол у комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 310 мм |
| У комплекті | Ракетка для великого тенісу: 1шт|Чохол: 1шт |
| Вага | 230 грам / 8.1 oz |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Вікова група | Для дітей |
| Довжина ракетки | 635 мм / 25 in |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір голови | 630 см2 / 98 sq. in. |
| Рівень | Для початківців |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Струнна формула | 16x17 |
- Ціна: 2 047,14 ₴






