
Лонгборд Слалом Slalom із канадського клена SP-Sport SK-911
1 887,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-911
Опис
Лонгборд слалом - це борд, розроблений спеціально для технічного і швидкісного катання з об'їздом перешкод. Такі борди відрізняються жорсткою підвіскою, яка дозволяє робити маневрування швидким і чітким. Дошка борда, виготовлена з канадського клена, має великий запас міцності. Лонгборд можуть використовувати користувачі з масою тіла до 100 кг. На тильній стороні борда є яскравий малюнок, а на лицьовій розташоване протиковзке покриття, яке дозволяє зробити зчеплення з підошвою взуття максимальним. Для виготовлення коліс використовується поліуретан, стійкий до механічних пошкоджень. Оптимально підібрана жорсткість матеріалу гарантує амортизацію ударного навантаження і вібрації. У колесах встановлені підшипники АВЕС-7.
Призначення
Лонгборд можна використовувати як для швидкісного катання в місті, так і для об'їзду перешкод на невеликих трасах. Зазвичай в якості перешкод використовуються спеціальні конуси, які розставляються на однаковій відстані один від одного. Дуже часто в цій дисципліні проводяться конкурси та змагання. Лонгборд підійде для дорослих і дітей. Завдяки невеликій довжині дошки він дозволить легко маневрувати.
Переваги:
- Жорстка підвіска і невелика довжина деки для максимальної маневреності.
- Якісні підшипники забезпечують безшумне і легке обертання коліс.
- Підходить для користувачів з вагою до 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 70 x 24см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 1 887,13 ₴




