Опис
Обираєте хокейну ключку для дитини з правим хватом? Ключка SP-Sport Youth SK-5012-R - це саме те, що ви шукали. Виготовлена з міцних матеріалів, легка та міцна вона підходить для дітей зростом 120-140 см. Яскравий дизайн ключки точно прийдеться до смаку юному фанату хокею.
Відмінності від дорослих моделей мінімальні. Ключка для дитини має невелику глибину загину і дає змогу легко контролювати шайбу. Область загину - середина гака. Це дає змогу зробити ключку однаково гарною як для контролю і ведення шайби, так і для її підйому і передач. Вона підійде і для захисників, і для нападників.
Призначення
Дитяча шайба підійде для наймолодших хокеїстів. Це хороший інвентар для любителів, початківців і тих, хто віддає перевагу активним зимовим розвагам. Завдяки оптимальній товщині рукоятки дитина зможе зручно захопити ключку. Міцні матеріали дозволять дитині використовувати інвентар не один сезон.
Переваги:
- Міцна конструкція з деревини та скловолокна.
- Підходить для гравців зростом до 140 см.
- Легкий загин - оптимальний варіант для початківців.
- Підходить для аматорських ігор і розваг.
- Яскравий дизайн.
- Правий загин гака.
| Зріст користувача, см | Вага користувача, кг | Вік, років | Довжина рукояті ключки, см |
|---|---|---|---|
| 120-140 | 13-34 | 4-7 | 117 |
| 140-160 | 34-54 | 7-14 | 135 |
| 160-185 | 54 -106 | Для взрослых / 14лет + | 153 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ключки для хокею |
| Довжина рукояті ключки | 117 см |
| Загін гака ключки | Правий |
| Матеріал Гака (леза) ключки | ABS-пластик/Fiberglass |
| Матеріал рукояті ключки | Селіна |
| Розмір гака (леза) ключки | 23x6 см |
| Розмір обхвату рукояті ключки | 2.5x2 см |
- Ціна: 596,04 ₴









