
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський прямий із замками SHUANG CAI SPORTS TA-8071 довжина 1,8м ø50мм хром
2 534,18 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA-8071
Опис
Гриф для штанги виконаний з міцного металу і захищений від корозії завдяки хромованому покриттю.
Покриття нанесено як на поверхню самого грифа, так і на навантажувальні втулки. На відміну від фарби, воно краще захищає від корозії та не стирається навіть за регулярної експлуатації.
Щоб вантаж під час виконання вправ не зміщувався з посадкових втулок, гриф укомплектований пружинними замками. Накатка на поверхні грифа забезпечує надійне зчеплення з руками.
Діаметр грифа становить 28 мм, а діаметр посадкових втулок - 50 мм. Гриф має зменшену порівняно з класичними моделями довжину - 180 см, а його вага становить 11 кг.
Призначення
Хромований металевий гриф для штанги можна використовувати для виконання нахилів, присідань, тяг, випадів, жиму лежачи або стоячи, а також підйомів на біцепс.
Цей універсальний спортивний снаряд підходить як для комерційного тренажерного залу, так і для домашнього спортивного куточка. Його зменшена вага та розмір дають змогу комфортно використовувати інвентар в умовах обмеженого простору.
Крім того, зменшений за вагою гриф буде зручний для жінок і дітей.
Переваги:
- Дає змогу виконувати широкий спектр вправ на всі групи м'язів.
- Сумісний з олімпійськими дисками та укомплектований замками.
- Зменшена порівняно з класичними моделями вага робить гриф зручним для жінок і дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 180 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 2 534,18 ₴


