
Ракетка для падел-тенісу Padel Joma APPT 401793-551 синій-чорний-фіолетовий
13 509,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401793-551
Опис
Оригінальна ракетка для падел-тенісу Joma APPT 401793-551 виготовлена з карбону і скловолокна, а також має унікальний сердечник Fexo BlackEVA. Матеріал сердечника має високу щільність. Ці властивості дозволяють йому амортизувати ударне навантаження і при цьому забезпечувати хороший відскок м'яча від ракетки. Ракетка має довжину 46 см і дозволяє діставати складні м'ячі. Вага ракетки становить 355-360 г. Попри невелику вагу, виробник зробив все можливе, щоб гравець міг завдавати потужних ударів. Ромбоподібна форма голови дозволяє генерувати максимальну силу удару і відмінно підходить для атакуючого стилю гри. Поверхня ракетки виготовлена зі скловолокна і 3K карбону. Вони забезпечують достатню міцність і жорсткість.
Призначення
Ракетка для падел-тенісу призначена для гравців професійного рівня. Завдяки якісним матеріалам і використанню сучасних технологій, ракетка забезпечує неперевершений контроль, максимальну потужність і силу удару. Ручка ергономічної форми з намотуванням забезпечує відмінне зчеплення з рукою і дозволяє з комфортом грати протягом тривалого часу. Ракетка призначена для дорослих гравців з атакуючим стилем гри.
Переваги:
- Підходить для гравців з атакувальним стилем гри.
- Виготовлена з легких, але міцних матеріалів.
- Довжина 46 см дозволяє діставати будь-які м'ячі.
| Вага ракетки, гр | Гравець | Рівень гравця |
|---|---|---|
| 240-350 | Діти | Початківець / Середній |
| 350-375 | Жінки | Середній |
| 375-390 | Чоловіки | Просунутий / Професійний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Високий |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 355-360 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 57 шт. |
| Матеріали | Карбон 3К 25%|Поверхня: Скловолокно 75%|Рама: Карбон 100%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100% |
| Технології | Carbon 3K, Exo Counter, Fexo BlackEVA |
| Товщина | 38 мм |
| Форма голови | Ромб |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 13 509,77 ₴








