Опис
Набір гантелей вагою 25 кг (2×12,5 кг) дає змогу тренуватися в домашніх умовах не гірше, ніж у залі. Завдяки цим гантелям ви зможете проводити тренування на всі м'язи тіла. У набір входять диски вагою 500 г, 1,25 кг і 2,5 кг. Диски та грифи виконані зі сталі. Диски, для захисту від корозії, покриті фарбою. На них вказана вага, що дає змогу швидко зорієнтуватися в загальній вазі обтяження. У місці захоплення грифа присутні насічки, які зменшують ковзання рук.
Призначення
Використовувати набір сталевих гантелей можна для домашніх тренувань. Тренування будуть максимально безпечними, адже в набір входить дві пари різьбових замків. Вони не тільки не дозволять дискам зміститися на грифі, а й запобігатимуть їхньому падінню. Металеві гантелі займають мінімум місця і стануть чудовим доповненням домашнього спортивного куточка.
Переваги:
- Зберігання та використання гантелей потребує мінімум місця.
- Якісне покриття фарбою захищає диски від корозії.
- Насічки на грифах забезпечують зручний хват.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25 кг — 8 шт.| 2,5 кг — 4 шт. | Блині: 0,5 кг — 4 шт. Гриф: 2шт| Замки (Баранчики): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x12.5кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 017,21 ₴



