
Лонгборд Слалом Slalom із канадського клена SP-Sport LY-5364
838,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY-5364
Опис
SP-Sport LY-5364 - це лонгборд, призначений для подолання різних перешкод. Борд виготовлений з якісних і довговічних матеріалів, які дозволяють істотно продовжити термін його служби. Для виготовлення деки використовується семишаровий канадський клен, який забезпечує стійкість до деформації, впливу вологи і механічних пошкоджень. Дошка має злегка вигнуту в задній частині форму, хвіст дозволяє легко керувати бордом і маневрувати. Підвіска виконана з алюмінію і має стандартне кріплення. На ній зафіксовані поліуретанові колеса з точними підшипниками АВЕС-7. Це дозволяє колесам обертатися довго і практично без шуму.
Призначення
Лонгборд слалом має особливу форму, яка дозволяє користувачеві легко долати перешкоди. Це цікаве проведення часу, яке дозволяє розвивати координацію рухів, швидкість реакції і відмінно володіти своїм тілом. Лонгборд підійде для катання на різних покриттях. Завдяки формі коліс, він не схильний до бічного ковзання.
Переваги:
- Точні підшипники АВЕС-7.
- Підвіска дозволяє легко змінювати напрямок руху для об'їзду перешкод.
- Якісна дека з канадського клена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 70 x 21см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 838,06 ₴



