
Ракетка для падел-тенісу Padel ODEAR POWER ROUND BT-6583 чорний-помаранчевий
2 912,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6583
Опис
Padel ODEAR POWER ROUND BT-6583 - якісна ракетка для падел-тенісу зі стильним дизайном. Ракетка комплектується чохлом для зберігання, що дозволяє зручно транспортувати і зберігати її. Довжина ракетки становить 46 см, а вага - 355-365 г. Баланс зміщений в голову, що дозволяє гравцеві наносити більш потужні удари. Голова при цьому має краплеподібну форму. Рама виконана з 3K карбону і скловолокна, а серцевина з EVA. Середня жорсткість серцевини, а також технологія Carbon 3K сприяють маневреності, легкості і чуйності ракетки. Ручка має ергономічну форму і намотку, виконану з поліуретану, для оптимального зчеплення.
Призначення
Ракетку можуть використовувати гравці просунутого або середнього рівня. Вона дозволяє отримати оптимальне співвідношення між потужністю і контролем. Маневреності сприяє невелика вага ракетки, а краплеподібна форма головки в поєднанні зі зміщеним у бік головки балансом сприяє більш потужним ударам.
Переваги:
- Укомплектована чохлом для зберігання і транспортування.
- Забезпечує оптимальний баланс між потужністю і контролем, дозволяючи грати різними стилями.
- Завдяки сердечнику з EVA не перевтомлює руку навіть при тривалих іграх.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 260 мм |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 355-365 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Матеріали | Рама: 3К Карбон 50%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100%|Скловолокно: 50% |
| Технології | Carbon 3K, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 35 мм |
| Форма голови | Кругла |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 2 912,20 ₴







