
Лонгборд Слалом Slalom із канадського клена SP-Sport SK-910
1 414,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-910
Опис
Лонгборд SP-Sport SK-910 має якісну і стійку до деформацій деку, виготовлену з канадського клена. Дека розміром 72 х 19 см дозволяє легко маневрувати і зручно розмістити на її поверхні ноги. Поверхня деки покрита лаком для захисту від вологи і зберігає оригінальну дерев'яну текстуру. На лицьовій стороні є протиковзні накладки. Лонгборд має практично пряму деку, вигин присутній в задній частині - це так званий "хвіст". Він дозволяє швидко переносити вагу тіла і змінювати напрямок руху борду. Також швидкій зміні напрямку руху сприяє жорстка підвіска. Поліуретанові колеса гасять вібрації і амортизують удари, а їх легкому і безперешкодному обертанню сприяють підшипники АВЕС-9.
Призначення
Якщо ви віддаєте перевагу катання, яке включає подолання різних перешкод, то вам варто придбати слалом лонгборд. Такий лонгборд спеціально призначений для маневрування і має відповідну форму деки і підвіску. Борд підійде як для досвідчених райдерів, так і для абсолютних новачків і дозволить швидко освоїти навички катання. Завдяки його використанню вдасться поліпшити координацію рухів.
Переваги:
- Дозволяє легко об'їжджати перешкоди.
- Міцна дека з канадського клена.
- Якісні підшипники АВЕС-9.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-9 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 72 см х 19 см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 1 414,50 ₴








