
Сумка-чохол для йога килимка KINDFOLK Yoga bag SP-Planeta FI-6973 бежевий
205,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-6973
Опис
Сумка-чохол для йога килимка KINDFOLK Cork Yoga - виключно екологічний, функціональний і стильний аксесуар!
Коркове дерево — стійка альтернатива синтетиці, що біологічно розкладається і поновлюється. Матеріал забезпечує безліч переваг спортивному аксесуару. Завдяки його особливостям, виріб не вбирає воду і неприємні запахи, має високу стійкість до грибка і бактерій, а також ультралегку вагу. Сумка з коркового дерева не обтяжує ваш килимок, має природний вигляд і приємну, м'яку текстуру.
Розмір сумки розрахований на килимок стандартного розміру. Широка блискавка забезпечує легкий доступ до вмісту, а тканинний плечовий ремінь регульованої довжини дає змогу зручно носити сумку в руці, на плечі або за спиною. Для телефона та інших важливих дрібниць передбачено окрему кишеню на блискавці.
Призначення
Сумка з колекції Cork Yoga - це відмінний варіант для чоловіків і жінок, які цінують натуральність і практичність аксесуарів. Її можна використовувати для зберігання приладдя для йоги, відвідування спортзалу та тренувань на природі. Сумка має стильний і актуальний вигляд у будь-яких умовах!
Переваги:
- Сумка зроблена з натурального коркового дерева.
- Підходить для зберігання і перенесення йога килимків стандартного розміру.
- Обладнана зручним плечовим ременем регульованої довжини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки для йоги |
| Довжина: | 65 см |
| Колекція | Cork Yoga |
| Матеріал | Пробкове дерево |
| Об'єм виробу | 11л |
| Розміри (ШхГхВ) | 65x13x13см |
- Ціна: 205,01 ₴








