
Килимок для йоги Пробковий двошаровий каучуковий Yoga mat BLOOM LB7120 183x61мx0.3cм темно-синій
1 212,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB7120
Опис
Корковий килимок для йоги — це екологічно безпечне та надзвичайно практичне рішення для занять вдома або у студії. Основа килимка виготовлена з гуми, що забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги та запобігає ковзанню. Килимок двошаровий. Верхній шар виготовлений з коркового дерева. Матеріал не ковзає навіть при намоканні, забезпечує комфортний контакт з тілом і захист від холоду, який може виходити від підлоги. Килимок має стандартну довжину 183 см і ширину 61 см, що робить його придатним для більшості користувачів нижче середнього та середнього зросту.
Призначення
Корковий килимок для йоги можна використовувати також під час занять фітнесом і пілатесом. Це незамінний аксесуар, який допоможе уникнути надмірного навантаження на суглоби під час виконання асан або вправ. Двошаровий килимок чудово амортизує, дозволяючи комфортно виконувати будь-які рухи, не ковзати незалежно від типу екіпірування, яке ви використовуєте. За таким килимком дуже просто доглядати: достатньо протирати його після тренування, він швидко висихає.
Переваги:
- Підходить для занять фітнесом, йогою та пілатесом.
- Гумова основа килимка не ковзає на будь-яких гладких поверхнях.
- Коркове дерево надзвичайно приємне на дотик, гіпоалергенне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 183 см |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Колекція | Bloom Yoga Cork |
| Матеріал | Пробкове дерево/Каучук |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Принт | Зоряне небо |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.3см |
| Спорт | Фітнес, Йога |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 212,08 ₴








