
Рукоятка подвійна для тяги до живота вузьким паралельним хватом ручка для блочного тренажера LiveUp LP8192G хром
1 726,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8192G
Опис
Подвійна рукоятка призначена для виконання тяги вузьким хватом. Вона виконана з міцної та довговічної сталі. Хромування дає змогу продовжити термін служби аксесуара, захищаючи його від появи корозії. Завдяки використанню рукоятки на блочному тренажері вдасться виконувати тягу вузьким хватом до грудей або живота.
Підвіс є частиною цільної конструкції рукоятки, що забезпечує додаткову міцність аксесуара. У місцях захоплення рукоятка покрита поліуретаном. Цей неслизький матеріал покращує зчеплення між руками і рукояткою, даючи змогу займатися без використання магнезії і рукавичок.
Призначення
Рукоятка для тяги вузьким хватом дозволяє тренувати торс. Зокрема, така вправа позитивно впливає на розвиток м'язів плечового пояса, частково навантажує грудні м'язи та біцепси. Завдяки високій міцності рукоятки спортсмен може обирати будь-яку вагу обтяження на блочному тренажері.
Переваги:
- Виготовлена з міцної сталевої труби діаметром 25 мм.
- Хромування для захисту від корозії.
- Покриття з поліуретану перешкоджає ковзанню рук.
- Призначена для виконання тяги вузьким хватом.
- Може бути використана як професійне обладнання для комплектації тренажерного залу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 1.89 кг |
| Довжина | 18.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 25 мм |
| Покриття | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, опрацювання м'язів спини, тренування біцепса, розвиток передпліч і сили хвата |
| Розміри (ДхШхВ) | 185x150x130 мм |
| Тип | Подвійна |
| Тип кріплення | Фіксоване |
| Форма | V-подібна |
- Ціна: 1 726,12 ₴








