
Рукоятка для тяги із середнім хватом Mide Grip нековзне покриття LiveUp LP8327 56см чорний
3 107,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8327
Опис
Бренд LiveUp пропонує якісне обладнання для професійних тренажерних залів. Рукоятка для тяги - це важливий аксесуар, який варто використовувати для всебічного розвитку м'язів верхньої частини тіла. Ручка виготовлена із заліза та покрита полівінілхлоридом. Таке рішення дає змогу захистити метал від корозії, а також поліпшити зчеплення між ручкою і руками спортсмена.
Вага спортивного аксесуара всього 3,95 кг. Для кріплення до блочного тренажера використовується кільце, яке прикручене до ручки. Ручки для захоплення мають зручний розмір. Діаметр ручки становить 30 мм.
Призначення
Ручка для блочного тренажера - це важливий аксесуар для будь-якого професійного залу. Її можна використовувати для виконання тяги із середнім хватом. Це дає змогу розвинути м'язи спини, плечей і рук. Професійний інвентар зробить тренування комфортними.
Переваги:
- Виготовлена із заліза.
- Покриття з полівінілхлориду перешкоджає корозії.
- Можна використовувати для тяги із середнім хватом.
- Зручні за розміром ручки.
- Підвіс із нержавіючої сталі.
- Призначена для силових тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 3.95 кг |
| Довжина | 56 см |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручки для тяги |
| Діаметр ручки | 25 мм |
| Матеріал | Залізо |
| Покриття | Полівінілхлорид (PVC) |
| Призначення | Для виконання силових вправ на блочних тренажерах, тренування м'язів спини найширші, трапеції, ромбоподібні, розвиток плечей та передпліч |
| Розміри (ДхШ) | 560х120 мм |
| Тип | Подвійна |
| Тип кріплення | Під карабін поворотне |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 3 107,22 ₴








