
Фітнес батут для джампінгу круглий LiveUp LP8250 ø100см чорний-синій
6 125,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8250
Опис
Батут для фітнес-джампінгу дає змогу проводити тренування на витривалість і координацію. Це пристосування активно використовується фітнес-студіями для групових тренувань. Конструкція батута передбачає сталеву раму з труби діаметром 28 мм і ніжки з труби діаметром 25 мм. Металева конструкція захищена від корозії фарбою.
Еластичні латексні джгути використовуються для кріплення полотна до рами батута. Латекс добре тягнеться і не рветься. Діаметр полотна батута становить 750 мм. Полотно виготовлено з поліестеру. Міцний матеріал несприйнятливий до вологи та має великий запас міцності.
Призначення
Батут можна встановити у фітнес-студії або вдома. На ніжках присутні гумові накладки. Вони не дадуть змоги батуту зіпсувати підлогове покриття навіть під час активного тренування. Також гумові накладки стабілізують положення батута, не дозволяючи йому зміщуватися під час стрибків.
Батут - це хороший спосіб спалити калорії та розважитися. Тренування проходять весело і дуже активно.
Переваги:
- Полотно діаметром 750 мм.
- Виготовлений із міцної сталевої труби.
- Латексні джгути забезпечують хорошу стрибучість.
- Накладки на ніжки перешкоджають пошкодженню підлогового покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рами | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Батути для фітнесу |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Діаметр полотна | 750 мм |
| Діаметр | 100 см мм |
| Діаметр ніжки | 25 мм |
| Діаметр труби | 28 мм |
| Матеріал джгута | Латекс |
| Матеріал полотна | Поліестер |
| Основа | 6 знімних гвинтових опор |
| Призначення | Для проведення динамічних кардіо та силових тренувань з використанням стрибків на місці |
| Спорт | Фітнес, Фітнес-джампінг |
| Технології | Компактність, Легкість, Простота складання |
- Ціна: 6 125,43 ₴








