
Гантелі розбірні пластикові наповнювач наповнювач цемент 10кг SP-Sport TA-1826-10 2шт по 5 кг чорний-червоний
1 403,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA-1826-10
Опис
Розбірні гантелі мають зручну конструкцію, яка дає змогу за потреби змінювати вагу обтяження. У зібраному вигляді кожна гантель важить 5 кг. У комплекті дві гантелі, які забезпечують можливість повноцінно виконувати різні силові вправи. У комплект постачання входять 4 млинці по 1,25 кг і 4 млинці по 1 кг. Конструкція вирізняється простотою. Довжина грифа гантелі становить 33 см. На ручці є гумова накладка, яка перешкоджає ковзанню.
Крім самих гантелей і обтяжень для них, у комплект входить сполучна муфта, за допомогою якої їх можна трансформувати в штангу невеликого розміру. Набір 2 в 1 дає змогу ефективно тренуватися вдома і виконувати різні вправи на всі групи м'язів.
Призначення
Гантелі можна використовувати в першу чергу для силових тренувань і занять фітнесом. Вага обтяження невелика, проте вона ідеально підійде для новачків, які раніше не займалися спортом. Гантелі можна використовувати для виконання вправ на руки, спину, груди і навіть ноги. Штанга дасть змогу виконувати класичні присідання, нахили, тягу та інші вправи.
Переваги:
- Набір 2 в 1: можна використовувати як гантелі або зібрати штангу.
- Гумові накладки на ручках грифів перешкоджають ковзанню гантелей у руках.
- У комплект входять замки, які дають змогу зафіксувати обтяження на грифі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1 кг-4 шт.: 1кг-4шт| Гриф: 2 шт. сполучна муфта: 1 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 33 см |
| Комплектація | 2x5кг |
| Матеріал | Цемент |
| Покриття | Пластик |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Шестигранна |
- Ціна: 1 403,10 ₴




