Млинці диски поліуретанові 2 Handle металева втулка HAMMER STRENGHT TA-9986-10 ø50мм 10кг чорний
1 911,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-9986-10
Опис
Поліуретанові диски з хватами від бренду HAMMER STRENGTH — професійне обладнання для тренажерних залів та фітнес-студій. Інвентар призначений для використання разом з олімпійськими грифами та має діаметр посадкової втулки 50 мм.
Серцевина диска виготовлена з заліза, що надає йому міцності. Покриття з поліуретану захищає серцевину від корозії, а також подовжує термін експлуатації обладнання. За допомогою таких дисків можна з високою точністю регулювати загальну вагу штанги або гантелей. Вага диска вказана на його поверхні.
Призначення
Поліуретанові диски підійдуть для обладнання будь-яких залів. Їх можна використовувати як у домашньому тренажерному залі, так і для обладнання комерційного залу. Такі диски можна використовувати під час силових тренувань. Незалежно від того, динамічну чи статичну вправу виконуватиме спортсмен, диски не видаватимуть дзвінкого металевого шуму завдяки наявності покриття. З ними можна виконувати присідання зі штангою, жим лежачи, тягу або інші силові вправи.
Переваги:
- Підходить для будь-яких видів тренувань.
- Сумісний з олімпійським грифом.
- Має ручки для рук.
- Підходить для комерційних тренажерних залів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 50 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 345 мм |
| Матеріал | Залізо |
| Покриття | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 33 мм |
- Ціна: 1 911,13 ₴