
Штанга нерозбірна з фіксованою вагою пряма поліуретанова дванадцятигранна LiveUp LP8012-25 довжина-89,2см 25кг чорний-синій
9 208,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8012-25
Опис
Штанга LiveUp має фіксовану вагу. Диски штанги виготовлені зі сталі та покриті поліуретаном. Диски штанги мають 12 граней. Кути згладжені, що дає змогу зменшити травмонебезпечність снаряда, а також продовжити термін служби покриття. У разі удару об підлогу або інший інвентар покриття дисків не пошкодиться.
Метод кріплення дисків до грифа також гарантує тривалий термін служби і високу міцність. Гриф впресований у диск і приварений із зовнішнього боку для додаткової надійності.
Гриф штанги хромований. Покриття захищає його від корозії. Насічки на грифі дають змогу зробити захоплення надійнішим, руки не зісковзують.
Призначення
Штанга призначена для силових тренувань. Гриф прямий і має довжину 892 мм. З ним можна виконувати жим, присідання, нахили та безліч інших вправ. Це чудовий інвентар для обладнання професійного спортивного залу або домашньої тренажерки.
Переваги:
- Поліуретанове покриття дисків.
- Насічки на грифі перешкоджають ковзанню рук.
- Безпечна форма дисків.
- Гриф впресований у диски та приварений до них.
- Призначена для професійного та домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Штанці |
| Вид замку | Без замка |
| Довжина грифа | 892 мм |
| Діаметр грифа | 32.5 мм |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Покриття дисків | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Використовується для силових тренувань, розвитку м'язової маси та витривалості |
| Спорт | Фітнес, Бодібілдінг, Функціональний тренінг, Кросфіт |
| Тип | Цілісні |
| Товщина покриття дисків | 12 мм |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 9 208,64 ₴






