
Ракетка для падел-тенісу Padel Joma SLAM PRO 401605-116 чорний-блакитний
13 416,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401605-116
Опис
Padel Joma SLAM PRO – ракетка ромбоподібної форми, жорсткість і технологічна конструкція якої дозволяють проводити інтенсивні тренування і виходити переможцем з будь-якої ігрової ситуації!
Снаряд має середній баланс, він орієнтований на потужні атаки та має миттєву реакцію. Рама ракетки Exo Counter виготовлена зі 100% карбону з внутрішнім посиленням з матеріалу низької щільності. Вона дозволяє знизити загальну вібрацію, що виникає при ударі, на 40%. Крім того, ракетка оснащена спеціальною перемичкою Vibra Out Slam, яка знижує вертикальні вібрації. Завдяки цьому силові удари виходять дуже потужними й точними, з мінімальним крученням.
Серцевина Fexo BlackEVA із зовнішнім шаром з вуглецевого волокна Flexshield 3K Carbon забезпечує високу швидкість відновлення і віддачу м'яча при потужних ударах. Конструкція розроблена в інноваційному центрі Joma Pádel для оптимізації ігрових характеристик ракетки та надає їй середньо-жорстке відчуття.
Ракетка постачається з чохлом, на руків'ї є базовий грип і зручний шнурок для утримання.
Призначення
Ракетка розроблена для справжніх професіоналів і ентузіастів падел-тенісу. Снаряд дозволить вам домінувати на корті, підтримувати високий темп і рівень складності гри. Ідеальний для інтенсивних і тривалих матчів, як аматорських, так і офіційних.
Переваги:
- Виготовлена із застосуванням інноваційних технологій, розроблених центром Joma Pádel.
- Параметри ракетки відповідають вимогам Міжнародної федерації паделу (FIP).
- Постачається зі зручним чохлом для дбайливого зберігання і транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Середній |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 355-360 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Контроль | 40% |
| Кількість отворів | 62 шт. |
| Матеріали | Карбон 25%|Поверхня: Скловолокно 75%|Рама: Карбон 100%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100% |
| Технології | Exo Counter, Fexo BlackEVA, Flexshield Carbon 3K, Серцевик Vibra Out Slam |
| Товщина | 38 мм |
| Форма голови | Ромб |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 13 416,16 ₴






