
Лонгборд Бордволкінг Boardwalking з канадського клена SP-Sport SK-2908S
1 229,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-2908S
Опис
SP-Sport SK-2908S - це лонгборд бордвокінг, дека якого виготовлена з якісного канадського клена і покрита спеціальним матеріалом для запобігання ковзання ніг на його поверхні. На тильну сторону деки нанесений яскравий малюнок, який дозволяє користувачеві проявити власну індивідуальність. У деці є спеціальний отвір, який призначений для зручного перенесення лонгборда в руці. Максимальна вага користувача, яку може витримати борд, становить 100 кг. Лонгборд має стандартні поліуретанові колеса розміром 65x50 мм, в них встановлені підшипники ABEC-7, які забезпечують легке і тривале обертання коліс з мінімальним шумом. Поліуретанові колеса мають жорсткість 82А, що сприяє амортизації ударного навантаження і вібрації.
Призначення
Лонгборд призначений для прогулянкового катання і може використовуватися для їзди по паркових доріжках. Незалежно від якості покриття, завдяки надійним поліуретановим колесам, продуманій конструкції підвіски і високій міцності деки, лонгборд подарує користувачеві максимальний комфорт. Лонгборд можна використовувати дітям і дорослим, він підійде для новачків і досвідчених райдерів.
Переваги:
- Витримує користувачів з масою тіла до 100 кг.
- Поліуретанові колеса оптимальної жорсткості гасять вібрації та ударні навантаження.
- Зручна конструкція деки з ручкою для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 74 х 19см |
| Тип | Бордволкінг |
- Ціна: 1 229,68 ₴








