
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий 22" SP-Sport HB-13-5 білий
779,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-13-5
Опис
Penny Board — це компактний пластиковий скейтборд, призначений для легкого і комфортного катання по місту. На відміну від дерев'яних бордів, пенні їздить швидше, служить довше і має більш яскравий, привабливий дизайн.
Дека пенні борда виконана з високоміцного пластику та оснащена додатковими ребрами жорсткості. Вона має рифлену поверхню, щоб нога не зісковзувала з борда. Алюмінієві траки з розмахом 3 дюйми оснащені колесами діаметром 60 мм і жорсткістю 82А. Вони ідеально підходять для поїздок по доріжках в парку, тротуару і вузьких вуличках. Борд має хороший накат, стійкий при маневрах і дозволяє виконувати різні трюки. Хвостовий вигин (кіктейл) ідеально підходить для оллі, мануалів, розворотів дошки на 180° або 360°.
Призначення
Penny Board підходить для всіх категорій користувачів. Він призначений для неспішних прогулянок, круїзингу та навчання — підходить як новачкам, так і тим, хто хоче практикувати техніку в розслабленому стилі. Завдяки компактним розмірам, пенні борд легко брати з собою, куди б ви не вирушали, а стильний дизайн з яскравим принтом допоможе в будь-якому місці залишатися помітним!
Переваги:
- Міцні матеріали роблять пенні борд надійним і довговічним.
- Він має плавний хід коліс, хороший накат і відмінну маневровість.
- Підходить райдерам будь-якого віку та рівня підготовки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Принт | Череп |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 779,05 ₴



