Опис
Хокейна ключка SP-Sport Senior SK-5015-R - це якісний спортивний інвентар для дорослих гравців. Правобічний загин дає змогу використовувати палицю гравцям із правим хватом. Якщо взявши в руку ключку ви розташовуєте праву руку нижче, ніж ліву, у вас правий хват. Вибір правильного загину ключки - перший крок до комфортної гри.
Розмір ключки відповідає потребам дорослих гравців. Вона підходить для хокеїстів, чий зріст не перевищує 185 см. Не слід використовувати ключку гравцям зі зростом менше 160 см. Довжина рукоятки становить 153 см. Вона виготовлена з деревини. Гак зі скловолокна та ABS-пластику забезпечує довговічність і міцність інвентарю.
Призначення
Хокейна ключка призначена для гравців старше 14 років. Її жорсткість також розрахована на дорослих спортсменів. Ключка дозволить їм робити потужні кидки в створ воріт і точні передачі. Вона забезпечує оптимальний контроль шайби та можливість приймати її біля борту, підіймати.
Переваги:
- Підходить для гравців зі зростом 160-185 см.
- Призначена для хокеїстів із правим хватом.
- Забезпечує хороший контроль шайби, дає змогу підіймати її та приймати біля борту.
| Зріст користувача, см | Вага користувача, кг | Вік, років | Довжина рукояті ключки, см |
|---|---|---|---|
| 120-140 | 13-34 | 4-7 | 117 |
| 140-160 | 34-54 | 7-14 | 135 |
| 160-185 | 54 -106 | Для взрослых / 14лет + | 153 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ключки для хокею |
| Довжина рукояті ключки | 153 см |
| Загін гака ключки | Правий |
| Матеріал Гака (леза) ключки | ABS-пластик/Fiberglass |
| Матеріал рукояті ключки | Селіна |
| Розмір гака (леза) ключки | 27x7 см |
| Розмір обхвату рукояті ключки | 3x2 см |
- Ціна: 723,05 ₴









