
Гантелі розбірні сталеві хромовані 35кг SP-Sport TA-8045-35 2шт по 17,5кг хром
5 100,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8045-35
Опис
Металеві розбірні гантелі - це чудовий інвентар для домашніх тренувань. Їх можуть використовувати як новачки, так і просунуті спортсмени. Гантелі вагою 17,5 кг кожна забезпечують достатнє навантаження на м'язи навіть за високого рівня підготовки. Довжина грифа становить 40 см, а його ручка має насічки, що запобігають ковзанню інвентарю в руках. Великий комплект дисків різної ваги дає змогу точно регулювати навантаження залежно від вправи. Надійну фіксацію дисків забезпечують замки, які входять до комплекту.
Призначення
За допомогою розбірних гантелей можна виконувати вправи на різні групи м'язів. Підібрати правильну вагу обтяження не становитиме труднощів, оскільки в комплект входять диски вагою 0,5кг, 1,25кг, 2,5кг. Розбірні гантелі не займають багато місця, особливо якщо враховувати, скільки пар гантелей з фіксованою вагою вони замінюють. Крім того, металеві гантелі компактніші за пластикові, що робить їх зручним і практичним вибором для дому.
Переваги:
- Компактний розмір.
- Регулювання ваги з кроком 0,5 кг.
- Хромування захищає метал від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25кг-8шт|2,5кг-8шт|Блини: 0,5кг-4шт|Гриф: 2шт|Замки (Барашки): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x17.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 5 100,36 ₴



