
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart POWER LOOP FI-2606-1 9-16кг червоний
184,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2606-1
Опис
Гумка для підтягувань - це інвентар, який має форму кільця. Вона виготовлена з латексу, розтягується в кілька разів і довго зберігає свою еластичність. Латексна силова стрічка може використовуватися в приміщенні та на вулиці.
Петля для підтягувань довжиною 2080 мм легко фіксується на перекладині, брусах і навіть на тілі. Також з нею можна використовувати дверний фіксатор, який дає змогу застосовувати стрічку в домашніх умовах для виконання силових тренувань. Стрічка дає невелике навантаження на м'язи, всього 9-16 кг.
Призначення
Щоб створити тіло мрії, необов'язково відвідувати тренажерний зал або використовувати в тренувальному процесі додаткові обтяження. Ви можете займатися зі стрічкою. У підтягуваннях вона полегшує виконання вправи, а ось у силових тренуваннях - збільшує. Ви можете робити тягу, присідати, згинати і розгинати руки, виконувати вправи на прес і груди зі стрічкою. Вона не шкодить суглобам, займає мінімум місця.
Переваги:
- Призначена для поліпшення техніки підтягувань і домашніх силових тренувань.
- Має мінімальну жорсткість.
- Можна використовувати на вулиці та в приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 9-16кг |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Рівень опору | XS |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Форма | кільце |
- Ціна: 184,01 ₴








