
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport HB-31B-4 фіолетовий
815,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-31B-4
Опис
Penny Board круїзер — це мініверсія скейтборду, призначена для неспішних прогулянок містом і катання в парку. Він відрізняється не тільки малою вагою і компактними розмірами, але і своєю вражаючою міцністю і довговічністю. Якщо ви шукаєте спортивний снаряд для активного дозвілля, який прослужить вам не один рік — цей борд саме те, що потрібно!
Дека з легкого, але дуже міцного пластику з неслизькою поверхнею і ребрами жорсткості витримує великі навантаження, не прогинаючись і не тріскаючись. У рух пенні борд приводять колеса з поліуретану розміром 60х45 мм. Вони роблять поїздку комфортною навіть на ділянках з нерівним покриттям і грубим, потрісканим асфальтом. Високошвидкісні підшипники дозволяють швидко набирати та утримувати швидкість.
Поверхня пенні борда прикрашена яскравим абстрактним малюнком, який не стирається. Для зручного транспортування на деці є ручка.
Призначення
Пенні борд призначений для дітей і підлітків, але не має обмежень за віком. Кататися на ньому легко і комфортно, завдяки чому цей снаряд має багато шанувальників серед дорослих. Катання на пенні борді зміцнює м'язи спини, ніг, сідниць, тренує координацію, реакцію і самоконтроль.
Переваги:
- Компактний пенні борд з ручкою в деці зручно переносити.
- Високоміцні матеріали гарантують надійність і довговічність.
- Дека прикрашена яскравим абстрактним малюнком, який не стирається.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Колеса що світяться / Ручка для перенесення |
| Принт | Абстракція |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 24"x7"/60x17см |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 815,06 ₴



