
Гантелі розбірні пластикові наповнювач наповнювач цемент 15кг SP-Sport TA-1826-15 2шт по 7,5кг чорний-синій
1 707,12 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA-1826-15
Опис
Гантелі для силових тренувань мають міцне пластикове покриття, всередині якого ховається обважнювач - цемент. За розміром такі гантелі дещо більші, ніж металеві. Конструкція має зручну ручку, на якій присутня протиковзка накладка. Захоплення виходить надійним і міцним навіть без використання спеціальних рукавичок або магнезії.
На дисках гантелей вказана їхня вага. Набір комплектується з'єднувальною муфтою, яка дає змогу зібрати з гантелей штангу невеликої довжини. На грифі штанги присутня м'яка накладка, яка дає змогу з комфортом розмістити його на плечах або грудях. З'єднання виходить міцним, надійним і витримує вагу обтяження. Гантелі важать по 7,5 кг кожна.
Призначення
Набір 2 в 1 дуже зручно використовувати для домашніх тренувань. Він дасть змогу виконувати силові та фітнес-тренування, займатися не тільки з вагою власного тіла, а й з додатковими обтяженнями. За рахунок невеликої ваги такі гантелі можуть використовувати жінки або спортсмени-початківці. Також придбати набір можна для дитини, яка захоплюється спортом.
Переваги:
- З гантелей можна зібрати штангу за допомогою сполучної муфти.
- Кожна гантель важить 7,5 кг.
- Підходять для силових тренувань і домашнього фітнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 2кг-4шт|Блини: 1,5кг-4шт|Гриф: 2шт|З'єднувальна муфта: 1шт|Замки (Баранчики): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 33 см |
| Комплектація | 2x7.5кг |
| Матеріал | Цемент |
| Покриття | Пластик |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Шестигранна |
- Ціна: 1 707,12 ₴




