
Фітнес батут для джампінгу шестикутний з ручкою TX-B6919-50 ø127см чорний-помаранчевий
6 222,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: TX-B6919-50
Опис
Фітнес батут Zelart TX-B6919-50 - це високоякісний тренажер для тих, хто цінує надійність, безпеку та приємний зовнішній вигляд обладнання! Він ідеально підходить для домашнього джампінгу, може використовуватися у великих комерційних залах і маленьких фітнес-студіях. Міцна сталева рама і чудова система кріплення дають змогу займатися з високою інтенсивністю без побоювань і ризиків для здоров'я.
Батут стоїть на 6 знімних гвинтових опорах, які не ковзають на поверхнях будь-якого типу і не залишають слідів. Новачки можуть використовувати додаткову опору у вигляді знімної ручки з текстурованою поверхнею. Вона регулюється за висотою і має зручну вигнуту форму, що дає змогу перенести основну вагу тіла на передпліччя і лікті.
Ключовою особливістю моделі є еластичні джгути, що використовуються для кріплення стрибкового полотна. Вони безшумні, плавно розтягуються у відповідь на навантаження і забезпечують м'яку "віддачу".
Призначення
Батут використовується у фітнесі та домашньому тренінгу для зміцнення м'язів усього тіла, корекції фігури та поліпшення рівноваги. Новачкам можна почати свої заняття з невисоких стрибків і поступово нарощувати інтенсивність, додаючи складніші елементи з танців, аеробіки та силового тренінгу.
Переваги:
- Може використовуватися в залі, вдома і на відкритому повітрі.
- Підходить спортсменам будь-якого віку та рівня підготовки.
- Обладнаний високоякісною системою кріплення полотна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рами | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Батути для фітнесу |
| Вікова група | Для дорослих, Для дітей |
| Діаметр | 127 см мм |
| Матеріал джгута | Поліестер / Латекс |
| Матеріал полотна | Перматрон |
| Основа | 6 знімних гвинтових опор |
| Призначення | Для проведення динамічних кардіо та силових тренувань з використанням стрибків на місці |
| Ручка | 3 рівні регулювання висоти від 72см до 92см |
| Спорт | Фітнес, Фітнес-джампінг |
| Технології | Компактність, Легкість, Простота складання |
- Ціна: 6 222,03 ₴








