Опис
Пенні борд FISH SK-881-11 - ідеальний транспорт для пересування по місту, який у разі необхідності можна покласти в рюкзак і піти пішки. Дошка борда виготовлена з пластику і має рельєфну структуру поверхні, яка сприяє хорошому зчепленню з взуттям. На лицьовій стороні деки є яскравий принт. Колеса під час обертання світяться. Довжина деки становить всього 55,8 см - це робить скейтборд максимально маневреним. Невелика ширина деки дозволяє легко утримувати баланс і швидко освоїти навички катання новачкам. Поліуретанові колеса мають стандартний розмір 60x45 мм і допомагають легко долати дрібні перешкоди і нерівності на асфальті, гасять вібрації.
Призначення
Пенні борд з невеликим хвостом в задній частині дозволяє виконувати трюки, підходить для міського катання або катання на спеціальних майданчиках для скейтбордистів. Завдяки поліуретановим колесам оптимальної жорсткості його можна використовувати практично на будь-якому покритті. Борд дозволяє легко тримати рівновагу і відмінно підходить для новачків. Запас міцності дозволяє застосовувати його як дітям, так і підліткам.
Переваги:
- Витримує користувачів з масою тіла до 80 кг.
- Забезпечує комфортну їзду без вібрації.
- Дозволяє виконувати прості трюки і розвивати високу швидкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Світяться колеса |
| Принт | Абстракція |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 851,06 ₴






