
Гриф гантельний пластиковий із замками SHUANG CAI SPORTS TA-80243-42 довжина 42см діаметр-25мм чорний
170,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80243-42
Опис
Пластиковий гантельний гриф стандартного діаметра Shuang Cai Sports - надійний снаряд для використання в домашніх умовах або у фітнес-клубах. Він виготовлений з ударостійкого пластику, руків'я — рифлене. Гриф не схильний до корозії та довговічний, різьбове кріплення із замками у формі зірочок (гайки Вейдера) дає змогу міцно зафіксувати обважнювачі. Довжина грифа становить 42 см, що дає змогу виконувати вправи зі збільшеним навантаженням, зберігаючи водночас зручність і комфорт тренувань. Догляд за пластиковим грифом не вимагає багато часу, він стійкий до пошкоджень і створює менше шуму під час тренування.
Призначення
Гантельний гриф прямої форми може бути використаний для виконання різних силових вправ, таких як жими, тяги, підйоми та присідання. Завдяки сумісності грифа з дисками стандартного розміру, кожен спортсмен може зібрати гантель, яка буде адаптована до рівня підготовки та тренувальних цілей.
Переваги:
- Ударостійкий пластик легший і зручніший у використанні.
- Довжина грифа дає змогу тренуватися зі збільшеним навантаженням.
- Снаряд можна адаптувати під індивідуальні потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 42 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Хром |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 170,01 ₴

