
Гриф для штанги сталевий хромований EZ-подібний із замками Zelart TA-47CT довжина 1,2м діаметр-25мм вага-7кг хром
1 385,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-47CT
Опис
Гриф W-подібної форми призначений для виконання силових тренувань на м'язи рук. У місцях розташування рук для захоплення грифа є насічки, які сприяють більш надійному хвату. Для захисту від корозії гриф хромований. Таке покриття не стирається з часом і перешкоджає утворенню вогнищ корозії. Гриф має діаметр 25 мм як у місці захоплення, так і на посадкових втулках. Для фіксації вантажу на грифі можна використовувати різьбові замки. Вага грифа становить 7 кг, а його довжина - 120 см. У посадковій втулці відсутній підшипник, вона не обертається.
Призначення
Гриф зігнутої форми зазвичай використовується для виконання силових вправ на руки. З ним зручно виконувати підйоми на біцепс і розгинання на трицепс. Зміна положення рук порівняно з прямим грифом сприяє більш якісному опрацюванню двоголового м'яза руки. Користувач може змінювати кут захоплення завдяки формі грифа і тим самим зміщувати акцент навантаження, менше або більше задіюючи передпліччя. Такий гриф можна використовувати в домашньому тренажерному залі або комерційному. Міцний метал, з якого він виготовлений, може витримати великі навантаження.
Переваги:
- Хромування перешкоджає утворенню вогнищ іржі.
- Надійна фіксація вантажу завдяки різьбовим замкам.
- Вигнута форма грифа дає змогу змінювати кут захоплення і зміщувати акцент навантаження на різні м'язи.
- Призначений для силових тренувань на біцепси та трицепси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 120 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Класичний |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 1 385,10 ₴







