
Блини диски сталеві 2 Handle металева втулка LiveUp LP8338-20 ø51мм 20кг сірий
7 020,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8338-20
Опис
Сталеві диски від бренду LiveUp мають надзвичайно міцну суцільну конструкцію, що дозволяє використовувати їх у комерційних тренажерних залах. Тверде хромове покриття захищає сталь від корозії та істотно подовжує термін експлуатації обладнання. Таке обладнання має презентабельний вигляд. Отвори, розташовані з боків диска, забезпечують зручний захват і можливість легко знімати диск зі штанги та одягати його. Вага диска максимально збалансована. Діаметр посадкової втулки дозволяє використовувати диск разом з олімпійським грифом. Товщина та зовнішній діаметр диска залежать від його ваги. На кожному диску вказана вага.
Призначення
Сталеві диски з ручками можна використовувати в комерційному тренажерному залі для облаштування зони фітнесу або зони силових тренувань. Це професійне обладнання, виготовлене з високоякісних, довговічних і міцних матеріалів. Навіть при інтенсивному регулярному використанні таке обладнання прослужить довго. Диски можна використовувати для регулювання ваги на штанзі будь-якої форми та розміру, головне — відповідність діаметра посадкової втулки.
Переваги:
- Зручні ручки, які дозволяють легко знімати та одягати диск.
- Суцільнометалева сталева конструкція з величезним запасом міцності.
- Хромове покриття запобігає появі корозії.
- Сумісний з олімпійським грифом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг ±1% |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 450 мм |
| Матеріал | Сталь / Алюміній |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 3.2 см |
- Ціна: 7 020,49 ₴








