
Стелаж модульний для інвентаря кросфіт STORAGE RACK LiveUp LP8875 розмір-55x60x180см чорний
30 032,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8875
Опис
STORAGE RACK - це стійка, яка дасть змогу зберігати велику кількість спортивного обладнання в одному місці. Стійка дає змогу зберігати медболи, м'ячі для йоги та інший інвентар.
Рама стійки виготовлена з товстого і міцного металу. Це дає змогу складати на неї не тільки легкі м'ячі для йоги або фітнесу, а й важкі медболи. Покриття порошковою фарбою дає змогу захистити конструкцію від корозії та продовжити термін її експлуатації.
Призначення
Стійка для зберігання інвентарю для кросфіту дозволяє зручно, займаючи невелику площу приміщення, зберігати різний інвентар. Крім фітболів і медболів, її можна використовувати для зберігання масажних ролів, гир та іншого обладнання. Це чудове рішення для спортивного клубу або фітнес-студії.
Переваги:
- Компактний розмір і велика місткість.
- Підходить для зберігання обладнання для кросфіту та фітнесу.
- Покриття фарбою захищає раму від корозії.
- Виготовлена з міцного металу.
- Підходить для фітнес-студій, тренажерних залів і спортклубів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68 кг |
| Тип | Стійки для зберігання |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Зручне безпечне та компактне зберігання інвентарю для кросфіту |
| Розміри (ДхШхВ) | 550x600x1800 мм |
| Товщина металу | 3 мм |
- Ціна: 30 032,10 ₴








