Стіл для настільного тенісу FOX MT-5949 синій
18 817,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: MT-5949
Опис
Стіл для настільного тенісу призначений для закритих приміщень. Він має складну конструкцію, що дозволяє зручно транспортувати та зберігати його. Ця модель виконана в синьому кольорі, що є класичним варіантом для настільного тенісу. Ігрова поверхня виготовлена з ДСП товщиною 18 мм. Для додаткової міцності конструкція посилена металевим профілем перерізом 30х20 мм. Вага такого тенісного столу становить 70 кг. У розкладеному вигляді стіл має стандартний розмір 274x152,5x76 см.
Призначення
Тенісний стіл призначений для використання в закритих приміщеннях. Його можна встановити у спортивному залі школи чи університету, а також в ігровому клубі. Складна конструкція дозволяє при необхідності скласти стіл до компактних розмірів і прибрати його, щоб він не займав багато місця. При цьому для транспортування інвентар не обов'язково підіймати - у конструкції передбачені колеса. Використовувати такий стіл можна для розваг, аматорських турнірів, а також тренувань. На синьому тлі столу відмінно видно м'яч.
Переваги:
- Підходить для будь-яких закритих приміщень.
- Легко транспортується завдяки вбудованим колесам.
- Має складну конструкцію, що дозволяє заощадити місце під час зберігання.
- Підходить для аматорського використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ігрова поверхня | ДСП завтовшки 18 мм, посилена металевим профілем перетином 30x20 мм |
| Вага | 70 кг |
| Тип | Столи тенісні |
| Призначення | Для закритих приміщень |
| Розмір у розкладеному положенні (Д*Ш*В) | 274x152,5x76 см |
| Розмір у складеному положенні (Д*Ш*В) | 65x152,5x184 см |
- Ціна: 18 817,32 ₴