Опис
Під час тренувань із футболу тренери часто вдаються до використання воріт нестандартного розміру. Це не лише рішення для наймолодших футболістів, а й можливість відточувати спортивну майстерність і точність ударів. Бренд STAR, розуміючи важливість і необхідність таких рішень у сучасному футболі, пропонує якісні металеві ворота з розбірною конструкцією. Конструкція складається з двох половин, які можна з'єднати між собою за допомогою спеціального кріплення. Також ворота комплектуються сіткою з поліетилену, яка стійка до впливу вологи та прямих сонячних променів. До воріт сітка кріпиться за допомогою спеціальних фіксувальних мотузок. А закріпити ворота на ґрунті допоможуть спеціальні кілочки.
Призначення
Футбольні ворота невеликого розміру можна використовувати під час дитячих тренувань. Розбірні ворота легко встановлюються в будь-якій частині поля і дуже швидко складаються назад. Для зберігання і транспортування комплекту передбачена спеціальна сумка з ручками. Усі необхідні кріплення, зокрема й кріплення для сітки, є в комплекті. Це чудовий набір для школи або спортивного клубу.
Переваги:
- Дають змогу розвивати точність ударів.
- Укомплектовані всім необхідним, зокрема й кріпленнями.
- Міцна поліетиленова сітка, виготовлена методом вузлового плетіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Конструкція | Розбірна |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Комір: 1 шт| Гачки для мотузок: 6 шт| Заклепки для основи: 2 шт. U-подібні гачки: 4шт.|Сумка: 1шт|Сітка: 1шт|Фіксувальні мотузки: 2шт |
| Вага | 8 кг |
| Тип | Ворота футбольні |
| Встановлення | Переносні з фіксацією |
| Вікова група | Для дітей |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал сітки | Поліетилен |
| Призначення | Для проведення футбольних тренувань та аматорських ігор, відпрацювання ударів та ігрових вправ на відкритих та закритих майданчиках |
| Розміри (ШхГхВ) | 120х60х80см |
| Технології | Довговічність, Мобільність, Стійкість |
| Товщина сітки | 2 мм |
| Умови експлуатації | Для вулиці, Для приміщень |
- Ціна: 8 213,57 ₴









