Опис
Оригінальна ракетка TELOON призначена для гри в піклбол. Сердечник ракетки має особливу форму, яка дає змогу мінімізувати вагу снаряда. Лопать ракетки має стандартну форму, що дає змогу гравцеві бути більш маневреним. Ракетка має велику площу зони найкращого сприйняття. Потужність у такої ракетки дещо нижча, ніж у моделей гібридної та подовженої форми.
Ракетка має ручку ергономічної форми, яка дає змогу зручно захопити спортивний снаряд. Ручка має кулю обмотки, яка перешкоджає ковзанню спортивного снаряда в долоні та гасить вібрації від ударів.
Призначення
Ракетка для гри в піклбол має мінімальну вагу, не навантажує руку. Вона підійде для гравців, які віддають перевагу високому темпу гри і цінують маневреність.
Ракетку можуть використовувати спортсмени різного рівня. Вона підійде для новачків, які бажають познайомитися з новим для себе видом спорту.
Переваги:
- Стандартна форма лопаті.
- Ергономічне руків'я з базовою кулею намотування.
- Невелика вага.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | Тренування |
| Тип | Набори для піклболу |
| Довжина ракетки | 39 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріали | Матеріал сердечника: Дерево|Поверхня весла: Пластикова ламінація |
| Призначення | Для гри у піклбол |
| Технології | Довговічність, Керованість, Легкість, Міцність |
| Товщина | 1.3 см |
| Форма ручки | Комфортна |
| Ширина | 21 см мм |
- Ціна: 797,06 ₴






