
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський W-подібний із замками Zelart TA-2710 довжина 1,22 м ø50мм хром
3 410,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-2710
Опис
Zelart TA-2710 - це олімпійський вигнутий гриф, який постачається в комплекті з пружинними замками. Великий запас міцності забезпечується використанням якісного металу. Зручному захопленню сприяє накатка на грифі.
Посадочні втулки мають діаметр 50 мм і не обертаються, оскільки в них не використовуються підшипники. Довжина грифа становить 122 см, а його діаметр - 28 мм. Вага грифа - 9,6 кг.
Діаметр втулок вигнутого грифа відповідає діаметру олімпійських дисків, тому один комплект дисків можна використовувати як з класичним прямим олімпійським грифом, так і з цією моделлю.
Призначення
Вигнутий гриф має достатній запас міцності і може використовуватися в комерційних тренажерних залах. Хромоване покриття захищає гриф від корозії, а накатка дає змогу атлетам надійно утримувати його.
Із зігнутим грифом можна виконувати вправи на біцепс і трицепс. Ширину захоплення можна змінювати, що дає змогу зміщувати навантаження на різні м'язи.
Переваги:
- Дає змогу нарощувати м'язову масу і розвивати біцепси та трицепси.
- Посадочні втулки діаметром 50 мм сумісні з олімпійськими дисками.
- Насічки на грифі сприяють зчепленню з руками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 122 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 3 410,24 ₴








