
Штанга нерозбірна з фіксованою вагою вигнута поліуретанова LiveUp LP8011-10 довжина-89,2см 10кг чорний-синій
5 914,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8011-10
Опис
Штанга від бренду LiveUp виготовлена зі сталі та має великий запас міцності. Конструкція цільна, не розбирається. Вага фіксована. Диски мають класичну круглу форму і вкриті шаром поліуретану товщиною до 12 мм. Це дає змогу позбутися дзвінкого звуку під час удару металу об метал, а також зробити інвентар трохи безпечнішим.
Гриф штанги має насічки в декількох місцях, що дає змогу зручніше утримувати штангу і вона не вислизає з рук. Хромований гриф не схильний до корозії.
Призначення
Штанга призначена для силових тренувань. Вигнутий гриф зазвичай використовують для тренувань торса. Наприклад, така штанга чудово підходить для виконання ізольованих вправ на трицепс або біцепс. Також з її допомогою можна навантажити грудні м'язи. Використовувати штангу можна як у домашніх умовах, так і як інвентар для професійного залу.
Переваги:
- Вигнута форма зручна для виконання вправ на біцепс і трицепс.
- Хромований гриф.
- На грифі є насічки.
- Можна використовувати для обладнання професійного тренажерного залу.
- Міцна цільна конструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Штанці |
| Вид замку | Без замка |
| Довжина грифа | 892 мм |
| Діаметр грифа | 32.5 мм |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Хром |
| Покриття дисків | Поліуретан (PU) |
| Призначення | Тренувальний снаряд, призначений для силових вправ, особливо з акцентом на руки та верхню частину тіла |
| Спорт | Фітнес, Бодібілдінг, Функціональний тренінг, Кросфіт |
| Тип | Цілісні |
| Товщина покриття дисків | 12 мм |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 5 914,41 ₴






