
Гриф для штанги фітнес памп сталевий гумовий обгумований прямий Record RB-1500 довжина 1,3м ø30мм хром-чорний
800,06 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB-1500
Опис
Гриф для штанги фітнес памп має пряму форму. Він виготовлений з металу і має великий запас міцності. Обгумована центральна частина грифа не вислизає з рук, забезпечуючи можливість зосередитися на техніці виконання вправи, а не на утриманні спортивного снаряда.
Посадочні втулки грифа хромовані та захищені від корозії. На торцях грифа присутні пластикові заглушки, які роблять його використання більш безпечним.
Довжина грифа становить 130 см, діаметр - 30 мм. Важить гриф усього 2 кг.
Призначення
Такий гриф підходить для виконання силових тренувань на все тіло, особливо для дівчат. Штанга фітнес памп популярна під час проведення групових силових тренувань, де її невелика довжина стає перевагою: вона дає змогу розмістити одразу кількох спортсменок на обмеженій площі, забезпечуючи безпеку тренування.
Компактні розміри роблять цей гриф зручним для використання в домашніх умовах, а його невелика вага дає змогу підібрати оптимальний рівень навантаження для спортсменок із будь-яким рівнем підготовки.
Переваги:
- Мінімальна вага грифа дає змогу підібрати оптимальне навантаження для тренування будь-якої м'язової групи.
- Підходить для тренувань в умовах обмеженого простору.
- Обгумована робоча поверхня грифа запобігає його вислизанню з рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Довжина: | 130 см |
| Діаметр грифа | 30 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Гума, Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Класичний |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 800,06 ₴

