
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий 22" SP-Sport HB-13-1 синій
779,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-13-1
Опис
Пенні борд SP-Sport HB-13-1 виготовлений з міцного і довговічного пластику. На лицьовій стороні деки є яскравий принт. Рельєфна поверхня деки сприяє кращому зчепленню з підошвою взуття. Стійкість і можливість легко маневрувати забезпечує якісна алюмінієва підвіска. Колеса мають прямокутний профіль і виготовлені з поліуретану. Вони гарантують стійкість на різних покриттях і хороше зчеплення. Завдяки своїй формі колеса перешкоджають бічному ковзанню під час різких поворотів. Здійснювати різкі повороти і виконувати трюки дозволяє хвіст в задній частині деки. Легко розганятися і розвивати високі швидкості райдер може завдяки встановленим на борді підшипникам АВЕС-7.
Призначення
Катання на пенні борді розвиває витривалість і силу м'язів, позитивно впливає на здоров'я серця. Використовувати такий борд можуть діти і підлітки, він витримує користувачів з масою тіла до 80 кг. Борд підходить для виконання нескладних трюків і прогулянкового катання по доріжках з різним покриттям.
Переваги:
- Має компактний розмір і поміщається в рюкзак.
- Дозволяє пересуватися на невеликі відстані і підходить для трюків.
- Призначений для дітей та підлітків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Принт | Сова |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 22"x6" / 55,8x15,2см |
| Технології | Задній "Хвіст" (Тейл) для поворотів та трюків, Катання без вібрацій, Стійкість при маневрах |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 779,05 ₴



